Wspaniała atmosfera, zaangażowanie i troska o zdrowie słuchu! Po raz kolejny Zakład Protetyki Słuchu zagrał z Orkiestrą!

Studenci i pracownicy naszego Zakładu Protetyki Słuchu z radością wzięli udział w 32 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się w Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, zorganizowaliśmy specjalne stoisko, gdzie udzielaliśmy konsultacji dotyczących zdrowia słuchu. Przeprowadziliśmy videootoskopię ucha, umożliwiając wizualną ocenę stanu przewodu słuchowego zewnętrznego oraz błony bębenkowej.

Nie zabrakło również badań audiometrii impedancyjnej, które pozwoliły nam ocenić funkcjonowanie ucha środkowego. Dodatkowo, przy użyciu posturografii, zbadaliśmy stabilność posturalną pacjentów.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili, dzięki Państwu mogliśmy wspólnie podjąć się działań na rzecz zdrowego słuchu.  Serdeczne podziękowania należą się również naszym studentom, dzięki ich zaangażowaniu udało nam się stworzyć niezapomniane chwile podczas 32 Finału WOŚP. Ich entuzjazm, profesjonalizm i chęć pomocy sprawiły, że nasze stoisko było miejscem, gdzie troska o zdrowie słuchu łączyła się z pozytywną energią i pomocą dla innych. Jesteśmy dumni z waszego wkładu i oddania, dziękujemy za każdą udzieloną konsultację i za to, że wspólnie działamy na rzecz wspierania zdrowia słuchu w społeczności.