nadanie tytułu doktora Honoris Causa Pani Lidii Niedźwiedzkiej-Owsiak

Rektor, Senat oraz Dziekan Wydziału Lekarskiego mają zaszczyt ogłosić uroczystość nadania tytułu DOKTORA HONORIS CAUSA pani Lidii Niedźwiedzkiej-Owsiak, Dyrektor ds. Medycznych Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Pani Lidia Niedźwiedzka-Owsik zostanie uhonorowana za jej znaczący wkład w budowanie społeczeństwa obywatelskiego oraz unikatową działalność na rzecz tworzenia najwyższych standardów w ochronie zdrowia. Jej zaangażowanie i determinacja stanowią inspirację dla wszystkich, a jej praca przyczynia się do poprawy jakości opieki zdrowotnej.

Uroczystość wręczenia dyplomu odbędzie się na otwartym posiedzeniu Rady Wydziału Lekarskiego w dniu 16.11.2023 r. o godzinie 12:00. Miejsce wydarzenia to Sala A Centrum Kongresowo-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, ul. Przybyszewskiego 37A. To niezwykła okazja do uczczenia osiągnięć pani Lidii Niedźwiedzkiej-Owsiak oraz wspólnego świętowania wartości, jakie reprezentuje w dziedzinie medycyny i społeczeństwa.

Zapraszamy wszystkich studentów I i II stopnia kierunku protetyka słuchu do wzięcia udziału w tym doniosłym wydarzeniu.